Війську передали два оновлені танки «Булат». ФОТО

Завод імені В. О. Малишева відвантажив замовникові чергову партію із двох відремонтованих і модернізованих танків БМ «Булат»

Про це повідомляє пресслужба «Укроборонпрому», до складу якого входить згадане державне підприємство.

«Ми не лише провели заводський ремонт машин за технічним станом, але й установили сучасне обладнання із покращеними характеристиками», — зазначив генеральний директор заводу Василь Крилас.

За його словами, «завдяки новій радіостанції та сучасним засобам навігації наші військові зможуть зручніше й оперативніше здійснювати координацію дій і зв’язок між екіпажем та командуванням».

Читайте також: Посол окреслив військову допомогу, на яку Україна може розраховувати від США

«Сучасні прилади прицілювання та спостереження дадуть змогу ліпше контролювати ситуацію, зокрема, в нічний час доби», — додав Крилас.

Також у повідомленні йдеться про те, що відновлені «Булати» успішно пройшли всі необхідні полігонні випробування.

Так, бойові машини здолали відстань у 100 кілометрів і продемонстрували при цьому «відмінну роботу під час руху, гідні результати стрільб та інших полігонних тестувань».

Після приймально-здавальних випробувань оновлену техніку передали Міністерству оборони України.

На заводі Малишева наголосили, що станом на липень 2020 року виконали 50% державного контракту із дотриманням обумовлених строків.

Читайте також: Для «посилення режиму припинення вогню» від ЗСУ вимагають дотримуватися заходів, що суперечать законові — Бутусов

«Булат» — основний бойовий танк, яким послуговуються в танкових військах ЗСУ, нагадує УП. Ця бойова машина — глибока модернізація танка Т-64Б.

Протягом останніх чотирьох років на ДП «Завод імені В. О. Малишева» відремонтували після пошкоджень на фронті російсько-української війни й передали до нашого війська понад пів сотні «Булатів».

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Украина и Польша договорились о совместных действиях против «Северного потока – 2»
Next post В Пекине пристально следят за хабаровскими протестами