Нардепка стверджує, що змусила СБУ відкрити кримінальне провадження щодо Степанова за фактом «диверсії проти країни». ДОКУМЕНТ

Служба безпеки України відкрила провадження стосовно міністра охорони здоров’я Максима Степанова за фактом «диверсії проти країни»

Про це повідомила нардепка від «Голосу» Олександра Устінова.

«Сьогодні через суд змусила СБУ відкрите кримінальне провадження проти міністра охорони здоров’я Максима Степанова за статтею 113 Кримінального кодексу України, а саме диверсію проти країни», — зазанчила Устінова.

Читайте також: 10 хвилин і 100 млрд грн: нардепка розповіла про скандальні співбесіди в МОЗ

Стаття передбачає відповідальність за «… дії спрямовані на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров’ю, на зруйнування або пошкодження об’єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, а також вчинення з тією самою метою дій, спрямованих на радіоактивне забруднення, масове отруєння, поширення епідемій».

«Вважаю, що та кількість медиків, яка загинула, поки МОЗ дерибанив кошти на їхній захист — це диверсія проти країни й медичних працівників зокрема», — додала депутатка.

За її словами, спочатку СБУ відмовила їй у відкритті кримінального провадження, натомість відкрила шість проти українських виробників.

«Так у нас підтримують бізнес у краіні — кримінальними провадженнями проти нього, — обурилася Устінова. — А тих, хто цинічно заробляє на епідеміі, сидячи в міністерських кріслах, не помічають».

Читайте також: МОЗ купує захисні костюми вдвічі дорожче, ніж волонтери

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Лидер сборной Украины продолжит карьеру в России
Next post Про брехню й небезпечну імітацію Зеленського та Єрмака забувати не можна – Портников