У “Борисполі” посилюють заходи з перевірки літаків з Китаю через коронавірус

У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» окрім епідеміологів санітарно-карантинних підрозділів Міністерства охорони здоров’я працюють бригади екстреної допомоги МОЗ для перевірки туристів з Китаю через коронавірус. Про це під час пресбрифінгу на тему: «Про ситуацію щодо коронавірусної інфекції 2019-nCoV» повідомив генеральний директор Директорату громадського здоров’я МОЗ України Андрій Скіпальський, передає кореспондент УНН.

Сьогодні в аеропорту «Бориспіль» посилили заходи з перевірки літаків з Китаю через коронавірус.

«Були посилені сьогодні заходи і, власне, окрім епідеміологів санітарно-карантинних підрозділів Міністерства охорони здоров’я, була також бригада екстреної допомоги Міністерства охорони здоров’я в аеропорту Бориспіль, коли був прийнятий прямий літак», — сказав Скіпальський.

Він зазначив, що зараз ведеться робота, щоб запровадити на борту літаків з Китая скринінгові анкети для прямих рейсів, і ведеться розмова про непрямі рейси, де також будуть запроваджені скринінгові анкети з метою інформування пасажирів і збору відповідних даних про підозри на коронавірус. Також розробляється алгоритм реагування і виявлення хвороби.

Нагадаємо, 27 січня в «Борисполі» не створили медичного штабу, як це пропонував Президент України Володимир Зеленський.

Додамо, що Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила про підвищення загрози поширення на глобальному рівні зафіксованого в Китаї коронавірусу 2019-nCoV, внаслідок якого померло вже понад 100 людей.

unn.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Кристиан Эриксен стал игроком миланского «Интера»
Next post Бокс-офис США: «Джентльмены» потерпели крушение