Субота , 7 Червень 2025
Ілюстративне фото
Світ

На узбережжі Кубані виявили нафтові плями після аварії танкерів РФ у Керченській протоці

Узбережжя Краснодарського краю в Росії виявилося забрудненим нафтою, ймовірно, через аварію російських танкерів у Керченській протоці.

Узбережжя Краснодарського краю в Росії виявилося забрудненим нафтою, ймовірно, через аварію російських танкерів у Керченській протоці, повідомляють «Вечірні Вісті» з посиланням на Telegram.
Губернатор регіону Веніамін Кондратьєв повідомив, що забруднення поширилося на десятки кілометрів – від селища Веселівка до станиці Благовіщенської в Анапі. На березі були виявлені плями мазуту та постраждалі птахи. Для ліквідації наслідків залучили 267 фахівців і 50 одиниць техніки, а в постраждалих районах працюють оперативні штаби.

Тим часом Україна оцінює збитки екосистемі Чорного моря у понад 14 мільярдів доларів. За словами міністерки екології Світлани Гринчук, українські фахівці документують факти забруднення, моделюють його поширення та аналізують вплив на екосистеми.

Причиною екологічної катастрофи стала аварія російських танкерів «Волгонефть-212» і «Волгонефть-239», що затонули у Керченській протоці через сильний шторм. Представники ЗСУ стверджують, що судна вийшли в море з порушенням вимог безпеки ще 15 грудня. Раніше ЗСУ вдарили по Керченській поромній переправі, пошкодивши російське судно.

У Чорному морі новий російський нафтовий танкер зазнав аварії.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Китай відновлює експорт рідкоземельних елементів до США

Президент Китаю Сі Цзіньпін погодився зняти обмеження на постачання рідкоземельних металів і...

ЄС готується до представлення 18-го пакету санкцій проти Росії до кінця червня

Франція сподівається, що Європейська комісія представить 18-й пакет санкцій проти Росії вже...

Європа може допомогти Україні без участі США, – німецький генерал

Європейські країни мають достатньо ресурсів для того, щоб підтримати Україну у війні...

Чоловік намагався проникнути на територію резиденції Трампа з дивною метою

23-річний чоловік із Флориди намагався незаконно потрапити на територію резиденції Дональда Трампа,...