Субота , 29 Березень 2025
танкер "Волгонефть-109"
Події

У Чорному морі новий російський нафтовий танкер зазнав аварії

Танкер «Волгонєфть-109» подав сигнал про аварію в Чорному морі поблизу порту «Кавказ».

Танкер «Волгонєфть-109» подав сигнал про аварію в Чорному морі поблизу порту «Кавказ», повідомляють «Вечірні Вісті» з посиланням на Readovka.

Причиною стала витік мазуту з танка в баластний відсік. Капітан повідомив, що корпус судна цілий і витоку у воду немає. На борту перебувають 14 осіб, їхнім життям нічого не загрожує.

Це вже не перший інцидент з російськими танкерами за останній час. Кілька днів тому два судна — «Волгонєфть-212» та «Волгонєфть-239» — почали тонути в Керченській протоці через сильний шторм. Причиною стало порушення правил судноплавства.

Крім того, узбережжя Краснодарського краю виявилося забруднене нафтою, ймовірно, через витоки з цих аварійних танкерів.

Ці інциденти підкреслюють екологічні ризики та проблеми з безпекою російського морського транспорту, особливо в умовах негоди та недотримання норм судноплавства. У російській Пензі дрони атакували нафтосховище.

Раніше група “Нафтогаз” запустила нову свердловину.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Кількість жертв зросла: наслідки російської атаки на Покровськ

У суботу, 22 березня, в результаті чергового обстрілу з боку російських окупаційних...

Аварія на тепломережі в Києві: 44 будівлі без теплопостачання

У столиці сталася чергова аварія на теплотрасі, через що десятки житлових будинків...

Папа Римський Франциск скоротив проповідь через проблеми з диханням

Під час недільної проповіді у Ватикані Папа Римський Франциск був змушений перервати...

У Лос-Анджелесі не вщухає пожежа, кількість жертв зросла

У передмісті Лос-Анджелеса пожежники борються з масштабною пожежею, яка знищила район Пасіфік-Палісейдс,...