Середа , 26 Серпень 2026
Спорт

Україна та союзники: 34 країни проти участі Росії та Білорусі на Олімпіаді

34 країни з Україною сформували із себе коаліційний союз.

34 країни з українською державою сформували із себе коаліційний союз. Він виступає проти того, щоб Російська Федерація та Білорусь взяли участь в Олімпіаді, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Телеграм-канал Дениса Шмигаля.

Шмигаль зазначив, що міжнародна коаліція виступає проти держав, які проливають кров українських громадян. З моменту початку повномасштабного вторгнення в Україну загинуло 340 спортсменів та тренерів з України. Також повідомили про втрати серед спортивних об’єктів. Вони становлять 343 об’єкти.

“Українська держава демонструє свою рішучість у цьому питанні. Міжнародна коаліція, яку створили вкрай потужна і включає 35 держав.”, – підкреслив Денис Шмигаль.

Шмигаль також займає позицію неможливості нейтрального ставлення у питанні Олімпіади.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Рахім Стерлінг постане перед судом після ДТП на Lamborghini: причина і подробиці справи

Колишній футболіст збірної Англії Рахім Стерлінг має постати перед судом 15 вересня...

Дембеле може піти з ПСЖ: причина, що відомо про конфлікт із Луїсом Енріке

У ПСЖ виникли чутки про конфлікт Усмана Дембеле з Луїсом Енріке після...

Челсі переміг Фулхем 3:2 у першому турі АПЛ 2026/27

Челсі розпочав сезон АПЛ 2026/27 перемогою над Фулхемом з рахунком 3:2. Команда...

Україна – Австрія 3:0: результат матчу Євро-2026 з волейболу

Українські волейболістки здобули першу перемогу на чемпіонаті Європи-2026, розгромивши Австрію у трьох...