Середа , 15 Жовтень 2025
Спорт

“Карпати” опинилися на межі зникнення

Львівський футбольний клуб не мав фінансової змоги приїхати на матч української першості в Маріуполі

Про це повідомляє УП.

Учора, 1 липня, мав відбутися перенесений матч 24 туру “Карпати” – “Маріуполь”, але львів’яни не знайшли коштів на виїзд.

Дирекція УПЛ матч скасувала й передала справу на розгляд Контрольно-дисциплінарному комітетові УАФ та поінформувала ФК “Карпати”, що, згідно із регламентом, у разі повторної неявки на матч без поважних причин клуб автоматично вилучать зі змагань.

Про відсутність фінансових можливостей для організації виїздів керівництво львівського клубу заявило ще напередодні.

Читайте також: “Злий жарт”: ситуація з коронавірусом шокувала футболіста “Карпат”

Один із власників ФК Олег Смалійчук, який нещодавно викупив 50% клубу, намагався зустрітися в Києві із представниками олігарха Ігоря Коломойського, який, за даними львівських ЗМІ, стоїть за компанією “Крісал Холдінгс”, якій належить інші 50%, і котра, відповідно до документів, належить Каті Парпі.

“Олег Смалійчук тривалий час перебував у Києві й намагався зустрітися із представниками та власниками компанії “Крісал Холдінгс”, аби викупити їхню частку клубу чи домовитися про спільне фінансування”, – цитував сайт клубу виконавчого директора “Карпат” Ростислава Ящишина.

Однак зустріч не відбулася, і питання боргів клубу, що становлять близько 5 мільйонів доларів, не вирішені.

Збір коштів для можливості бодай завершити сезон, оголосили фани клубу.

Читайте також: “Карпаты” выходят из карантина и возобновляют борьбу в чемпионате

Приєднався до вирішення проблеми й голова Львівської ОДА Максим Козицький, який записав відеоролик, у якому закликав бізнес допомогти клубові дограти матчі, які залишились.

Міський голова Львова Андрій Садовий теж висловив підтримку клубові, однак зазначив, що місто не може надати прямої допомоги.

“До мене приходив сьогоднішній власник частини акцій “Карпат”. Я дав чітке розуміння – для Львова принципово важливо, щоб “Карпати” були і грали у вищому дивізіоні. Ми готові допомагати всім, чим можемо, але ми не маємо права фінансувати професійні футбольні клуби. Ми підтримуємо дитячий футбол”, – зазначив Садовий.

“Вечірні Вісті”

Свежие новости

Погода

Related Articles

Український вершник Євген Індюшкін здобув перемогу на Mediterranean Equestrian Tour в Іспанії

Євген Індюшкін, талановитий український вершник, здобув перемогу на міжнародному чемпіонаті з кінного...

Як 6-річна українська гімнастка Регіна Абрамова побила світовий рекорд – 223 підйоми з переворотом

Українська спортсменка Регіна Абрамова вразила весь світ своїм талантом у гімнастиці. Як...

Анна Сердюк (Валентина”) із серіалу “Реванш”: вік, вага, зріст, біографія і особисте життя акторки

Анна Сердюк — актриса серіалу «Реванш». Дізнайтеся її біографію, зріст, вагу, вік...

Де дивитися матч Україна – Азербайджан 13 жовтня: час і трансляція

У понеділок, 13 жовтня, збірна України зіграє в Кракові проти Азербайджану у...