Понеділок , 21 Квітень 2025
Різне

ЗС РФ протягом дня здійснили 27 атак на Покровському напрямку

За добу на лінії бойового зіткнення трапилося 96 боїв. Найбільш напруженою залишається на Покровському напрямку.

За добу на лінії бойового зіткнення трапилося 96 боїв. Найбільш напруженою залишається на Покровському напрямку, де ворог здійснив 27 атак і штурмів, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на звіт Генерального штабу ЗСУ в Telegram.

На Харківському напрямі сталося 6 бойових зіткнень. Українським збройним силам вдалося відбити п’ять атак у районах Глибокого, Тихого та Вовчанська. Один із боїв триває біля Вовчанська.

На лиманському напрямку відбулося 14 атак. Це сталося біля Макіївки, Невського, Терни, а також Новосергіївки.

Збройні Сили Російської Федерації інтенсивно атакують на Покровському напрямі. Протягом дня сталося 27 штурмових, а також наступальних дій. Найбільша активність відбувається у районі Новоолександрівки, Веселого, Сергіївки, Яснобродівки та Калинового.

ЗС РФ не шкодують живої сили на Покровському напрямі.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Речі в ручній поклажі, які можуть стати причиною неприємностей на борту літака

Існує чимало предметів, які можна взяти в літак, однак деякі з них,...

Чи можуть коти впізнавати себе в дзеркалі: відповідь ветеринара

Набагато складніше, ніж здається, зрозуміти, що саме відбувається в голові у котів,...

10 найпопулярніших декоративних собак, які підкорять ваше серце

Декоративні собаки – це не тільки маленькі, але й дуже милі собачки,...

Як приготувати ідеальну паску? Секрети від Олі Полякової

Паска – традиційна випічка для Великодня, і кожна господиня мріє приготувати таку,...