Понеділок , 21 Квітень 2025
Головне

ЗС РФ не шкодують живої сили на Покровському напрямі

На початку доби на лінії бойового зіткнення зафіксовано 136 боїв.

На початку доби на лінії бойового зіткнення зафіксовано 136 боїв. Найбільш запеклі зіткнення продовжуються на Торецькому та Покровському напрямах ведення війни, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на зведення Генштабу ЗСУ.

На Харківському напрямку ЗС РФ шість разів за допомогою авіаційної підтримки атакували позиції українських військових у районах Вовчанська та Глибокого. У Вовчанську наразі триває бій, проте ситуація контролюється українськими військовими.

На Торецькому напрямі ситуація залишається напруженою. Збройні Сили Російської Федерації провели 24 атаки поблизу Деліївки, Торецького, Південного, Нью-Йорка та Північного. 15 боїв завершилися, бойові дії продовжуються ще у дев’яти локаціях.

На Покровському напрямку Російська Федерація здійснила 43 штурмові та наступальні дії, 31 атака була відбита, ще 12 боїв тривають, особливо інтенсивні бої відбуваються в районі Євгенівки та Новоолександрівки.

ЗС РФ перекидають техніку на аеродром поблизу Сімферополя у Криму.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

РФ вивезла понад 700 тисяч українських дітей з окупованих територій

З початку повномасштабного вторгнення Росія депортувала щонайменше 744 тисячі українських дітей на...

Бюджет програми “єОселя” збільшать: джерела фінансування та плани на майбутнє

Компанія “Укрфінжитло”, яка відповідає за надання пільгових іпотечних кредитів через програму “єОселя”,...

Мерц виступив проти вступу України до ЄС під час війни

Фрідріх Мерц, майбутній канцлер Німеччини, підтримує перспективу приєднання України до Європейського Союзу...

Розстріл українських полонених: омбудсмен вимагає міжнародного розслідування злочину Росії

Чотири беззбройні українські полонені були розстріляні російськими військовими, що є грубим порушенням...