Вівторок , 24 Червень 2025
Оператор дрону
Різне

Прикордонники проредили ряди ЗС РФ на Сіверському напрямку

Представники прикордонних служб щодня відбивають атаки ЗС РФ.

Представники прикордонних служб щодня відбивають атаки Збройних Сил Російської Федерації. Їм вдалося суттєво зменшити лави бойовиків країни-агресора на Сіверському напрямку, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Telegram-канал Держприкордонслужби України.

У повідомленні йдеться, що за допомогою скидів з безпілотних літальних апаратів “Мавік” та важкого бомбера “Вампір” бійці бригади “Помста” провели успішну операцію проти бойовиків ЗС РФ. В результаті цієї операції було знищено двох солдатів, а ще четверо поранено. На Покровському напрямку ЗС РФ протягом дня здійснили 27 атак.

Раніше прикордонники бригади “Гарт” ліквідували укриття Збройних Сил Російської Федерації, а також їхню техніку. Крім цього, бойовики бригади “Лють” виявили і ліквідували всіх бійців ЗС РФ, які намагалися сховатися від атак.

ЗС РФ запустили Україною кілька груп “Шахедів”.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Росію зобов’язали відшкодувати METRO понад 377 млн грн за ТЦ у Маріуполі

Суд зобов’язав Росію виплатити METRO 377 млн грн за втрати внаслідок окупації...

В Україні затримали хакера зі списку ФБР, який вимагав гроші у компаній по всьому світу

В Україні затримали хакера зі списку ФБР, який вимагав гроші у західних...

Даніель Ек інвестував 600 млн євро в компанію, яка постачає дрони для України

Засновник Spotify Даніель Ек інвестував 600 млн євро в німецький оборонний стартап...

Споживання нелегальних сигарет у ЄС досягло рекорду: Україна на другому місці

У 2024 році споживання нелегальних сигарет в ЄС досягло рекорду, зростаючи на...