Обшуки в КМДА не торкнулися департаменту, де працює «людина Єрмака» – Bihus.Info

У новому розслідуванні Bihus.Info йдеться про те, що масові обшуки в Київській міській державній адміністрації (КМДА) у 2021 році не торкнулися департаменту, де працює чиновник, близький до голови ОП Андрія Єрмака.

У сюжеті йдеться про те, що правоохоронці жодного разу не проводили обшуки у Департаменті благоустрою КМДА, який із 2019 року очолює Олексій Кулеба, інформує НВ.

«Це моє було прохання. В розмові з Єрмаком він сказав, що там були зауваження і благоустрій — корумпована складова, тобто корумпований. Я кажу — добре, я готовий. Якщо ви мені можете надати людину, я готовий поставити людину, але максимально ефективну. Ніяких політичних зобов’язань не було, нічого. Через деякий час Єрмак дав мені — «подивись цю людину», — заявив мер Києва Віталій Кличко. 

Журналісти Bihus.Info надіслали запит до КМДА та отримали дані, що Департамент з благоустрою справді не перевірявся правоохоронцями у 2021 році.

З весни 2021 року правоохоронці провели обшуки у Київавтодорі, Київзеленбуді, Київміськсвітлі, Київському метрополітені та Київпастрансі, в офісі Головного інформаційно-обчислювального центру (ГІОЦ), Київводфонді та інших департаментах КМДА.   

НВ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post «Вбиває людей з гарним імунітетом»: лікар Комаровський пояснив, звідки взявся штам «Омікрон» і в чому його особливості
Next post Не королівська це поведінка: названа звичка Кейт Міддлтон та принца Вільяма, яку не виносить Єлизавета II