«Не хочу бути дотичним до людей, які не відповідають тим принципам, які ми декларували, йдучи на вибори». «Слуга народу» Роман Соха заявив про вихід із фракції

Народний депутат-мажоритарник зі «Слуги народу» Роман Соха заявив про вихід із фракції монобільшості.

Про це він повідомив під час виступу у сесійній залі, інформує ZN.UA

«Я з першого дня підтримував Володимира Зеленського та долучився до формування ЗЕкоманди в Запоріжжі, адже Володимир Олександрович декларував те, чого ми чекали всі роки незалежності — кінець кланово-олігархічної системи, викорінення кумівства та політичної корупції, завершення епохи бідності та соціальної несправедливості. Пане президенте, ви обіцяли, що в наших рядах будуть нові обличчя — люди, які ніколи не були в політиці, які не є дотичними до схем і не грабували країну. Ви обіцяли нову генерацію державників… Сьогодні ж я бачу призначення пана Шурми заступником голови Офісу президента», — зазначив Соха.

Депутат заявив, що Ростислав Шурма — це колишній функціонер проросійського «Опозиційного блоку». Соха також звинуватив новопризначеного заступника голови ОПУ в тому, що він намагався зірвати вибори в Запоріжжі, використовуючи «брудні» технології.

«Шурма — це частина старої корумпованої системи і він бився за збереження цієї системи ціною порушення закону. В нас війна, а куратором економіки в Офісі президента ставлять людину, яка має такий бекґраунд та репутацію, і яка точно не була прихильником європейського шляху України в минулому. Це не те, що ми обіцяли людям», — додав Соха з трибуни. 

За словами депутата, він неодноразово звертався до керівництва партії та фракції, «доносив до відома думку людей, які втомилися від цих скандалі і втрачають надію на зміни, але нас не чують».

«Для мене особисто Шурма — це остання крапля. Мені дуже соромно за це призначення, а також за призначення міліціянта Янукович — Олега Татарова, лобіста «харківських угод» — Руслана Демченка. Цих людей не має бути на державних посадах. Я не хочу і не можу бути дотичним до людей, які не відповідають тим принципам, що ми декларували йдучи на вибори. Я хочу бути чесним перед самим собою і перед виборцями, яким я маю без сорому дивитися в очі. Саме тому я прийняв важке, але справедливе рішення — я виходжу з фракції «Слуга народу», — додав Соха.

У 2019 році Роман Соха був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії «Слуга Народу» за виборчим округом №75 (Запорізька область). Член партії «Слуга народу». Член однойменної фракції. Член Комітету з питань цифрової трансформації. 

Був директор рекламного агентства «Еверест», керівником «Зе!офісу» у Запоріжжі.

До того також обіймав посаду директора регіонального роздрібного центру ПАТ «Сведбанк», був директором Запорізької філії ПАТ «Укрінбанк».

Освіту здобував у Запорізькій державній інженерній академії та Запорізькому національному технічному університеті за спеціальністю «фінанси».

ZN.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Володимир Остапчук вляпався у скандал через гучну вечірку в День пам’яті жертв Голодомору
Next post «Вбиває людей з гарним імунітетом»: лікар Комаровський пояснив, звідки взявся штам «Омікрон» і в чому його особливості