Зеленський втрачає рейтинг швидше, ніж його попередники, – Басараб. ІНФОГРАФІКА

Президенти з кожним роком втрачають рейтинг дедалі стрімкіше. Це свідчить про те, що українці щораз швидше втрачають терпець.

Про це в блозі на Цензор.НЕТ повідомляє політолог Михайло Басараб.

“За Кучми українці “спали”, якщо порівняти їх з нами сьогоднішніми. З перемогою Ющенка крива тричі демонструвала різкі стрибки вгору, а потім такі ж швидкі падіння вниз. Але зверніть увагу на найважливіше: щораз це падіння відбувається стрімкіше”, – зазначив Басараб.

За його словами, крива довіри до президента за Порошенка падала швидше, ніж за Ющенка. А за Зеленського вона “летить вниз зі швидшими темпами, ніж за Порошенка”.

“Висновок: українці дедалі швидше втрачають терпець. Чим далі, тим різкіше ми реагуємо на дії чи бездіяльність президента. Суспільство не хоче чекати, воно втомилося від бігу по колу. Темп і масштаб змін явно не відповідає запитам українців, – наголосив політолог.

Басараб додав, що ця крива – хороший стимулятор для політиків.

“Вони мають збагнути, що суспільний чайник у процесі закипання. Якщо ж не збагнуть, то… Тут сценарії можуть бути різними”, – підсумував він.

Цензор.НЕТ 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Австралійські дослідники з’ясували, чому у літніх людей важчий перебіг COVID-19
Next post Мовний омбудсмен розкритикував висловлювання Мендель щодо “української російської мови”: “Такі заяви не мають перспектив”