Україні важливо зберегти прогрес у реформах – Ентоні Блінкен

США продовжують зберігати двопартійну підтримку України та акцентують на подальшій реалізації реформ, спрямованих на викорінення корупції, а також розбудову правової та економічно розвиненої держави.

Про це йдеться в повідомленні Держдепартаменту США за результатами розмови його очільника Ентоні Блінкена та глави МЗС України Дмитра Кулеби, передає Укрінформ.

«Держсекретар зробив акцент на потужній двопартійній підтримці України, а також на пріоритеті, який США надають суверенітету України, її територіальній цілісності та євроатлантичним прагненням», — зазначається в повідомленні.

Глава Держдепартаменту також запевнив, що Сполучені Штати продовжать надавати Україні економічну й військову допомогу.

«Держсекретар Блінкен наголосив на важливості для України зберегти прогрес у боротьбі з корупцією та забезпеченні верховенства права й економічних реформ, що зміцнить українські інституції та забезпечить світле й процвітаюче майбутнє для всіх українців»,- підкреслюють у Держдепі.

Крім того, зазначається, що глави дипломатичних відомств обговорили зусилля, які Україна докладає у боротьбі з COVID-19, а також дипломатичні кроки Києва стосовно ситуації на Донбасі та в Криму.

Нагадаэмо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в понеділок провів першу телефонну розмову з новим державним секретарем США Ентоні Блінкеном.

Укрінформ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Іванов: У Telegram росіяни по повній використали пристрасть українців до читання анонімних помийок
Next post Бабченко: Россиянам кажется, что у них новая битва. На самом деле они давно проиграли войну