Нацгвардія України починає розробку доктрини за принципами НАТО

В Національній гвардії України починають роботу над доктриною, сумісною з концепціями НАТО. У розробці доктрини допомагатимуть колеги з США і Канади.

Про це повідомляє МВС України в Facebook.

Один з американських радників Гарі Квош зазначив, що доктрина «визначає роль і місце органів військового управління, командирів усіх рівнів, порядок і принципи взаємодії всередині структури на стратегічному, оперативному і тактичному рівнях щодо організації виконання повсякденних завдань та забезпечення підготовки до виконання завдань у майбутньому».

«Важливо, щоб доктрина Національної гвардії України не суперечила національним нормативним документам з питань оборони та безпеки і була сумісною з доктринами країн-партнерів», — додав Квош.

У червні 2020 року НАТО надала Україні статус партнера розширених можливостей. Україна стала шостим таким партнером Північноатлантичного альянсу, разом зі Швецією, Фінляндією, Грузією, Австралією та Йорданією.

Програма розширених можливостей є частиною ініціативи НАТО щодо посилення оперативної сумісності військ країн-учасниць з силами альянсу.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Елизавета II глубоко опечалена: королевская семья понесла утрату
Next post Білоруський «касетний скандал». Чи справді Лукашенко причетний до смерті Шеремета