Зеленський по-путінськи сховався за дітьми, уникаючи чесної розмови з народом – Волошина

Під час перегляду новорічного привітання Володимира Зеленського згадала промову Путіна, яку він зробив 2014 року, пояснюючи ситуацію в Криму: «За жінками й дітьми. Там будемо ми. Наші солдати. Не перед, а за»

Пам’ятаєте цю феєричну Путінову обіцянку, яку багато хто сприйняв тоді за обмовку? І тільки українці тоді знали, що слова світового злочинця — то чиста правда. Російський хижацький інтерес завжди ховається за промовками про захист жінок і дітей.

Читайте також: Убивство перед днем народження: омріяне «перемир’я» Зеленського вже давно зламалося

Особливо огидним тут були відсилки до того, що, мовляв, діти хочуть миру, і маємо це зробити, тому що так хочуть вони. Наголос на мир і є тим самим «за жінками й дітьми».

Зверніть увагу, що головнокомандувач жодного разу не побажав армії, що перебуває на передовій, перемоги. Миру хочуть діти. А перемоги? Ніхто? Хтось прагне її, рухається до неї?

Якщо судити із президентських промов, то серед українців таких нема. Адже хто, як не глава держави, під час війни має вселяти надію на перемогу?

Читайте також: Маємо щонайменше чотири кризи. 2021-й буде для України роком турбулентності

Дорослий дядько, що взявся захищати цих дітей від утрати їхньої домівки, всіляко уникає розмов про свої дорослі президентськи обов’язки, прикрившись дитячими наївностями.

Ніколи не думала, що після всього цього болю, втрат і проявів шляхетності, які ми бачили під час цієї війни, в Україні з’явиться президент, який по-путінськи ховатиметься за дітьми, уникаючи чесної розмови з народом.

Лариса ВОЛОШИНА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Асеев: Россия наконец признала «Изоляцию» в оккупированном Донецке концлагерем (видео)
Next post Що об’єднує Київ та Єрусалим і коли патріарх Феофіл визнає ПЦУ