«Танці на кістах»: Зеленський за півтора року не збагнув, що так і не став президентом

Якась навіть не другорядна, а п’ятирядна Моська з ОПи гавкнула оце вчора, 29 листопада, зранку, щось про «цинічні танці на кістках» і Порошенка, який щось там розколює

Дорогі моськи з ОПи! Не гавкайте!

Ви мали би знати, що функція голови держави — це іще й участь у державних урочистостях. Більш того — він їх очолює як символічний «батько нації».

У Британії Її Величність бере участь у церемонії покладання вінків до Кенотафу за будь-якої погоди й будь-якого стану самопочуття та здоров’я голови держави. Причому не може таке бути, щоб у голови держави голова боліла, чи щось було не так об 11:00 у Поминальну неділю. Ми чітко знаємо, що голова держави цієї миті буде на Вайтхолі. Із року в рік. Стабільність і передбачуваність — це і є ключове послання таких ритуалів. Твоя держава буде завжди.

Читайте також: Різниця є, і саме вона становить сенс існування України й українців — В’ятрович

І якщо ти складеш голову в захисті своєї країни — об 11:00 у Поминальну неділю люди, які очолюють твою країну, прийдуть схилити голову перед твоєю пам’яттю. Людина розуміє: моє життя недарма. Я не буду забутий моєю країною.

І цей ритуал незмінний. Багато десятиліть оркестр грає ті саме марші й увертюри. Багато десятиліть учасники церемоній виходять в одному й тому самому порядку до монументу. Багато десятиліть ця церемонія говорить своєю незмінністю: Британія буде завжди.

Ані президент, прости господи, Зеленський, ані його моськи із правлячої дилетантури просто не розуміють, якими є функції голови держави.

Державні урочистості в День пам’яті жертв голодоморів — це не «танці на кістках», як вважають в ОПі.

Це в них так говорять про одну із двох ключових державних урочистостей, яка символічною мовою проголошує: Україна буде завжди.

Тобто вони проти, щоб Україна була? Тобто вони проти, щоб голова держави у відповідності із прописаним багато років протоколом засвідчив повагу своїм загиблим громадянам?

Читайте також: Політиків допитуватимуть через заяву генпрокурора режиму Януковича про «держпереворот» під час Революції гідності

Але усвідомлення таких неймовірно «складних» речей є поза тунельним зором правлячої дилетантури.

Я ж іще не забув, як Зеленський дурив нас із покладанням квітів у Бабиному Яру: коли моськи заплуталися в показах і гавкали про «вранці», хоча насправді все трапилося ввечері.

Ну, якщо тобі, мультяшному президентові, так складно виконувати навіть ритуальні обов’язки голови держави — то, може, варто просто підготувати новий відосик на Новий рік? «Я устал. Я ухожу».

Зеленський скаржився ото, що Порошенко ніяк не збагне, що він уже не президент. Ні, це Зеленський за півтора року не збагнув, що він так і не став президентом.

І, здається, моськи в ОПі оцей факт зрозуміли.

Цитата: «Заради примітивного піару. Збирає натовп, збирає всі можливі камери й із надривом у голосі, із крокодилячими сльозами на щоках укотре починає тужливу пісню: «Ми тут зібралися, щоб поставити свічку»… І таке інше. Як завжди у Порошенка. У людини, яка нічого не робить в цьому житті безкоштовно, заради країни й без цинізму».

Олександр ЗІНЧЕНКО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post «Только ширма для России»: оккупант Гиркин сделал новое признание (видео)
Next post Речницею Білого дому стане Джен Псакі – ВВС