Перша леді США Меланія Трамп закликала американців до расової єдності у своєму виступі на конгресі Республіканської партії.
“Припиніть насильство та грабежі”, – сказала вона у той час, коли у штаті Вісконсин тривають акції протесту проти поліції.
Як повідомляє BBC News.Україна, пані Трамп закликала американців не судити людей по кольору шкіри.Напередодні президентських виборів, які мають відбутися у листопаді, президент США і чоловік Меланії Дональд Трамп дещо відстає від свого суперника Джо Байдена.
Трамп має виступити на конгресі Республіканської партії у четвер.
Що сказала Мелані Трамп?
Перша леді, яка зазвичай не багато говорить на публіці, виступила перед невеликою аудиторією у саду троянд Білого домі.
“Як і всі ви, я розмірковувала щодо расових заворушень у нашій країні”, – сказала вона.
“Сувора реальність полягає в тому, що ми не пишаємося деякими сторінками нашої історії. Я закликаю вас зосередитись на майбутньому, не дивлячись у минуле”, сказала Меланія Трамп.
Вона закликала людей об’єднуватися цивілізованим шляхом, щоб працювати разом і щоб їхнє життя відповідало американським ідеалам.
“Я також прошу людей припинити насильство і грабежі, які здійснюються в ім’я справедливості, і ніколи не судити людей по кольору шкіри”, – сказала Меланія Трамп.
Вона похвалила свого чоловіка як того, хто “не приховує, як він ставиться до речей”.
“Повна чесність – це те, чого ми як громадяни заслуговуємо від нашого президента. Подобається нам це чи ні, ми завжди знаємо, що він думає”.
Її рішення виступити у Білому домі розлютило демократів, які заявили, що це місце неналежне використання державного ресурсу.
Опоненти Трампа часто звинувачують його у розпалюванні расової ворожнечі.
Виборці у США 3 листопада вирішать, чи залишиться Дональд Трамп у Білому домі ще на чотири роки.
У США з весни тривають протести проти свавілля поліції і расової нетерпимості. Почалися вони після того, як афроамериканець Джордж Флойд загинув від рук поліцейських.
Демонстрації стрімко переросли у сутички з поліцією.
Протести за масштабами можна порівняти з Рухом за громадянські права у 1960-х років Мартіна Лютера Кінга, який боровся проти расизму та рівні права для темношкірих американців.
Leave a comment