Разумков заявив, що в парламенті немає законопроєктів про вибори на окупованих територіях

Наразі у Верховній Раді немає законопроєктів щодо виборів на тимчасово окупованих територіях

Про це сьогодні, 20 липня, зазначив Дмитро Разумков під час пресконференції, повідомляє «Радіо Свобода».

«Наскільки мені відомо, станом на сьогодні таких законопроектів, які б регламентували вибори на тимчасово окупованих територіях, як Криму, так і Донбасу, поки що на розгляді Верховної Ради немає», — заявив очільник парламенту.

Читайте також: Секретар РНБО не бачить можливості провести вибори на Донбасі

При цьому високопосадовець наголосив, що, на його особисту думку, вибори по всій території суверенної держави «повинні відбуватися згідно з єдиним законом».

На уточнення журналістів Разумков додав, що наразі жодних додаткових законопроєктів про особливий статус Донбасу в парламенті також немає.

«Якби такі законопроєкти були, ви б їх обов’язково побачили», — запевнив голова Верховної Ради.​

Згідно з Постановою про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році від 15 липня, вибори на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей будуть призначені «в установленому окремими законами порядку та строки», за низки умов.

Читайте також: Віцепрем’єр заявив, що вибори в ОРДЛО будуть позачерговими й за спецзаконом

Зокрема, для цього необхідним є»припинення тимчасової окупації та збройної агресії Російської Федерації проти України», а саме: виведення усіх незаконних збройних формувань, керованих, контрольованих і фінансованих Російською Федерацією, російських окупаційних військ, їх військової техніки з території України, відновлення повного контролю України за державним кордоном України, роззброєння всіх незаконних збройних формувань та найманців, які діють на тимчасово окупованих територіях України.

Також не проводяться вибори депутатів обласних рад у Донецькій і Луганській областях у зв’язку з неможливістю забезпечення представництва в них спільних інтересів територіальних громад, сіл і селищ, міст Донецької та Луганської областей.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Захватчики застрелили военного возле Шумов
Next post Накануне выборов Беларусь зашатали гибридные информационные волны