Позачергове засідання: що Верховна Рада розглядатиме цього тижня

Сьогодні, 13 липня, о 14:00 Верховна Рада збереться на позачергове пленарне засідання

Про це свідчать дані на сайті парламенту. Відповідне розпорядження напередодні підписав голова ВРУ Дмитро Разумков, повідомляє УНІАН

«У зв’язку з вимогою президента про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради … скликати позачергове пленарне засідання об 14:00 13 липня 2020», — ідеться в розпорядженні.

На порядку денному 13 проєктів. Серед них — зміни в держбюджет і в Бюджетний кодекс.

Нардепи розглянуть постанови про дату проведення місцевих виборів цього року та про призначення іменних стипендій Верховної Ради для молодих науковців — докторів наук.

Також  депутати визначаться щодо вдосконалення електронної форми документообігу в парламенті й держмита для авіапасажирів.

Рада розгляне й питання, пов’язані з коронавірусною інфекцією, житлово-комунальними послугами й електричною енергією.

Читайте також: Херсонська міськрада підтримала звернення до Зеленського щодо води в окупований Крим

У вівторок, 14 липня, продовжать розглядати у другому читанні законопроєкт про гральний бізнес.

Зазначимо, що парламент почав розглядати його у другому читанні 30 червня. До цього закону неможливо застосувати скорочену процедуру чи інші механізми щодо прискореного розгляду, тому на проходження понад 3 тис. поправок піде кілька днів.

Окрім цього, на порядку денному проєкт закону про безпеку та якість донорської крові та її компонентів.

У повторному першому читанні розглянуть законопроєкт щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки.

На порядку денному і проєкти законів щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного із запобіганням виникненню й поширенню коронавірусної хвороби, щодо меценатської діяльності у сфері спорту та щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- й кіновиробництва.

Читайте также: Віцепрем’єр заявив, що вибори в ОРДЛО будуть позачерговими й за спецзаконом

У середу, 15 липня, у першому читанні нардепи розглянуть зміни до закону про держслужбу, проєкт щодо посилення адміністративної відповідальності за незаконну торгівлю пальним і щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції.

Для другого читання запропонований законопроєкт щодо обов’язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі.

Четвер, 16 липня, розпочнеться з проєкту постанови про календарний план проведення четвертої сесії Верховної Ради.

Для включення до порядку денного й ухвалення рішення запропонований проєкт щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості.

Також нардепи розглянуть зміни до Податкового кодексу України щодо вдосконалення механізму справляння акцизного податку при реалізації тютюнових виробів і про оборонні закупівлі.

П’ятниця, 17 липня, розпочнеться з години запитань до уряду.

Далі нардепи розглянуть удосконалення порядку зміни обвинувачення в суді, законопроєкт щодо допомоги на поховання й компенсації матеріальних витрат на ритуальні послуги та спорудження надгробка та щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі.

7 липня III сесія Верховної ради XIX скликання завершує свою роботу.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Осторожно, МиГ-35: почему российский горе-истребитель так опасен для покупателей
Next post Украинцев предостерегают от мошенничества с кредитами «под 0%»