Грузія воліє від України пояснень через слова Саакашвілі про «повністю нелегітимний уряд»

Грузія має намір вимагати від України відповідь на заяву Михайла Саакашвілі, який назвав чинну грузинську владу «нелегітимною»

Про це заявив представника комітету з оборони та безпеки грузинського парламенту Іраклій Сесіашвілі, із посиланням на «Грузія онлайн» повідомляє «Європейська правда».

Читайте також: Саакашвілі віщує Грузії голод, якщо її відносини з Україною зіпсуються

Парламентарій назвав слова грузинського експрезидента «ганебною пропагандою», а самого Саакашвілі — «політичним злочинцем».

«Нікого не здивувала чергова ганебна пропаганда Саакашвілі та його сповнена брехні заява. Він є політичним злочинцем перед своєю країною і розшукується грузинським правосуддям», — зауважив Сесіашвілі.

«Але друга варта уваги тема — те, що він представляє владу України, — наголосив чиновник. — За це потрібно вимагати відповіді від України, тому що український держслужбовець втручається у внутрішньополітичні питання Грузії».

Читайте також: Саакашвілі перейменував Нацраду реформ в Офіс простих рішень і результатів

«Нелегітимною» чинну грузинську владу голова Виконавчого комітету реформ при президентові Зеленському назвав у відеозверненні вчора, 9 липня.

«Я вважаю, що уряд Грузії повністю нелегітимний. Я ні на мить не визнаю його законності й ні на мить не визнаю законності ситуації, яка зараз склалася у Грузії», — запевнив колишній глава грузинської держави.

На посаду голови Виконавчого комітету реформ Саакашвілі 7 травня призначив Зеленський.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Захватчики стреляли вблизи Авдеевки, ранили нашего защитника
Next post За полгода российский федеральный бюджет недобрал 21 миллиард долларов