Нове інтерв’ю Козака. Кремль нагадав, що чекає від України тільки капітуляції

За округлими словами з інтерв’ю заступника голови адміністрації президента Росії Дмитра Козака агентству ТАСС — все та ж вимога капітуляції, до якої Кремль протягом багатьох років після окупації Криму і Донбасу закликає Україну

Про це для «Еспресо» пише Віталій Портников.

Читайте також: Це вже навіть не глухий кут: Портников пояснив, що Зеленському робити з війною на Донбасі

Так, при цьому можна стверджувати, що немає ніяких ультиматумів, що Росія прагне до завершення війни біля своїх західних кордонів, що заморожений конфлікт їй не потрібен, а триває збройне протистояння через «неконструктивність» української сторони.

Тільки це все — велика брехня Дмитра Козака та його начальника Володимира Путіна. Тому що війна на Донбасі триває лише з однієї причини — через присутність окупаційних військ і їхніх найманців на українській території. Не буде ніяких військ — не буде ніякого конфлікту.

Росія у цій війні — ніяка не посередниця, вона — окупантка. Маріонеткова влада не репрезентує ніякої думки «народу Донбасу», вона висловлює винятково думку своїх «кураторів» із ФСБ і СВР.

Читайте також: Казанський розповів, як у ТКГ обговорюють закон про особливий статус Донбасу

Якщо вигнати російські війська — як їх вигнали зі Слов’янська або Краматорська — то конфлікт завершиться за 24 години без усякого «особливого статусу». При тому, що мешканці звільнених територій можуть голосувати на виборах за ОПЗЖ або Опоблок, що з того? Україна — демократична держава, це вам не путінська Росія.

Все, що насправді робить Козак — намагається легітимізувати російську окупацію Донбасу й домогтися розширення російського впливу на всю територію України. Саме тому переговорний процес у глухому куті. І він залишиться у глухому куті, поки Путін і його соратники залишаються в Кремлі.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Украина и НАТО договорились усилить военное присутствие в Черном море
Next post Как пережить Путина: ближайшие 16 лет не сулят спокойствия