У парламенті анонсували нововведення задля ґендерної рівності

У Верховній Раді проводитимуть щорічний ґендерний аудит, щоби проаналізувати, чи мають жінки та чоловіки в парламенті однакові права

Про це повідомляє пресслужба Верховної Ради.

Відповідне розпорядження ще в березні підписав керівник Апарату ВР В’ячеслав Штучний.

Читайте також: Феномен «корабельної сосни»: найближчими роками сексизм із нашої політики не зникне

«Ми приділяємо значну увагу питанням ґендерної політики в парламенті. Станом на сьогодні проект «Ґендерне бюджетування в Україні» є найбільшим у світі з упровадження ґендерно орієнтованого бюджетування. Важливо, що Верховна Рада України долучилася до цієї роботи та розпочала співпрацю з експертами для запровадження зазначеного підходу в роботі Апарату парламенту», — зауважив Штучник.

Відповідний аудит передбачає перевірку на ґендерну чутливість організаційно-розпорядчих документів і підвищення рівня обізнаності серед депутатів у питанні ґендерної рівності.

Читайте також: «Слуга» спробувала пояснити скандал із дітьми «дуже низької якості»

У методичних рекомендаціях йдеться, що ґендерний аудит проводитимуть на початку року та за чотирма напрямками: політична воля та діяльність; підзвітність та інформування; кадровий потенціал і людські ресурси; корпоративна культура.

Документам надаватимуть бал ґендерної чутливості: від 0 до 5, де 0 — взагалі не відповідає ґендерній рівності та 5 — повною мірою відповідає.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post На Тернопольщине полиция спасла от самосуда пьяного водителя, сбившего ребенка. ВИДЕО
Next post Украинским биатлонистам вручили отобранные у россиян золотые медали