Інакше епоха бідності триватиме вічно: що має усвідомити український виборець

У серіалі «Слуга народу», який допоміг телевізійному комікові Володимиру Зеленському стати новим президентом України, головний герой відправляє місію МВФ у далеку подорож із використанням зрозумілої виборцеві лексики

Про це пише для «Еспресо» Віталій Портников.

Але справжній президент Зеленський радіє траншеві як великій перемозі. І він має рацію: без допомоги МВФ українській економіці не впоратися.

Читайте також: У МВФ розповіли про особливості нової програми для України

При цьому перемога українського президента є дуже умовною. Під час переговорів із українським урядом фонд відмовився від формату допомоги, домовленість про яку вже було досягнуто.

Про довгостроковий кредит не йдеться. Короткостроковий кредит виділятимуть окремими порціями — щоб не дати українському керівництву навіть подумати про порушення умов домовленостей із МВФ. Кращої ілюстрації недовіри до України і не вигадати.

Президент Зеленський просто зобов’язаний усвідомити цей простий факт. Він повинен працювати заради відновлення довіри до України, підірваного його популістськими обіцянками та кричущою некомпетентністю.

Читайте також: Фурса: Економічний націоналізм — черговий небезпечний популізм

Він повинен зрозуміти, що без цієї довіри не буде ані відновлення української економіки, ані інвестицій, ані можливостей проводити реформи. Він повинен усвідомити, що збереження «взаєморозуміння» з українськими олігархами — це найвірніший шлях до краху країни та його власної політичної кар’єри.

Але є значно важливішим, щоб ці прості істини усвідомив український виборець. Голосувати за популістів — значить ставити крапку на власних життєвих перспективах і навіть перспективах своїх дітей. Це означає, що епоха бідності триватиме вічно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В оккупированном Антраците захватчики отправили бастующих шахтеров на подвал. ВИДЕО
Next post Одесчину снова шатают, активизировалась пятая колонна – блогер