Посли ЄС схвалили продовження кримських санкцій проти Росії

Посли країн — учасниць ЄС на рік продовжили пакет санкцій проти Росії, запроваджених у зв’язку з незаконною анексією Криму

Про це повідомив кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Юзвяк.

«Посли ЄС дали «зелене світло» для продовження заборони ЄС на інвестиції у Крим ще на один рік, без змін», — зазначив журналіст.

Читайте також: Нові санкції поставлять хрест на «Північному потоці — 2»

Посол України в ЄС і в Бельгії Микола Точицький наголосив, що «єдність і солідарність ЄС зруйнували відчайдушні спроби Росії використати COVID-19 для скасування санкцій, запроваджених проти Москви за тривалу агресію проти України».

Відповідне рішення має бути затверджене Радою Євросоюзу й опубліковане в Офіційному журналі, після чого набуде чинності.

«Радіо Свобода» нагадує, що йдеться про заборону на ввезення із Криму товарів, якщо вони не мають українських сертифікатів, заборону заходу до півострова круїзних суден, що плавають під прапорами країн — членкинь ЄС або контролюються державою — учасницею об’єднання, а також заборону на придбання компаніями з ЄС майна та компаній на окупованій території.

Читайте також: Пан або пропав: три умови, які визначать майбутнє України

Згідно із забороною, товари та технології для секторів транспорту, телекомунікацій та енергетики також не можуть експортувати кримським компаніям або для використання на півострові.

Санкції були запроваджені 2014 року як відповідь на російську анексію українського півострова. Звідтоді їх кілька разів продовжували й розширювали.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В России анонсировали снайперскую супервинтовку, не дружащую со здравым смыслом
Next post Патрульные рассказали о новых антирекордах нарушения скоростного режима