Лава запасних Зеленського вичерпалася набагато швидше за кадровий резерв Януковича

Про кадрову політику, від Януковича до Зеленського

У пошуках міністра культури «Офіс президента озброївся єдиною, як їм здається, можливою тактикою: тицяти палицею в усіх, хто займається культурою в Україні та якось іще рухається. Хто озивається, того кличуть на бесіду на Банкову» — ця блискуча характеристика Дарії Бадьйор є, гадаю, найкращим доповненням до статті Павла Казаріна про гострий кадровий голод «зевлади».

Читайте також: Фурса: Кадровий голод по-українськи, або «Укрнафта» як вічне українське дзеркало

Це мені нагадало жарт, популярний у Донецьку за часів Януковича-президента: мовляв, із центру міста зникли всі бомжі, бо тих, хто там з’являвся, негайно хапали й відправляли в Київ на керівну роботу.

Ну от, «лава запасних» Зеленського вичерпалася ще набагато швидше, ніж кадровий резерв Януковича. Зокрема й тому, що Янукович принаймні жорстко сповідував принцип «своїх не кидаємо», тоді як Зеленський «своїми» розкидається аж бігом.

Читайте також: Бутусов: Президент країни не розуміє, що якщо продовжить недороблене Януковичем, він перетвориться на співучасника проросійського сценарію

Щоправда, саме жорстке, без винятків, дотримання принципу «своїх не кидаємо» і довело Януковича до того, що у відповідь на вимоги Майдану він анітрохи не гнувся, аж доки зрештою не зламався.

Зеленський же чинить рівно навпаки: він гнеться і прогинається майже в усі боки по черзі, але… з дедалі незначнішим ефектом.

Гадаю, що найкращим виразом ефективності кадрової політики Зеленського є оцей мультик автора Масяні. Просто ні додати, ні прибрати.

Олексій ПАНИЧ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Трамп пояснив, у якому разі закличе військовиків покласти край заворушенням у США
Next post «Ситуація на півострові критична»: в уряді сказали, коли відновлять водопостачання у Крим