Юлія Тимошенко: Потрібно діяти в інтересах українців, а не влаштовувати цирк на замовлення міжнародних спекулянтів

Україні потрібні досвідчені, сильні люди у владі, які знають, що робити сьогодні, завтра та післязавтра, яким неможливо замовити будь-які лобістські речі ззовні, які служать національним інтересам.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Наддержавні структури та потужні фінансові групи панують над тими країнами, в яких нікчемне, непрофесійне, абсолютно дилетантське та продажне керівництво. Країну сьогодні просто споживають — на сніданок, обід і вечерю. Якщо ми цього не зрозуміємо, то Україна у пастці зовнішнього управління перебуватиме безкінечно», — застерегла Юлія Тимошенко.

Голова партії зауважила, що ресурси та фінансові потоки, які має держава, сьогодні відібрані в українців. Саме тому вони не служать людям та країні, а експлуатуються та споживаються фінансовими наднаціональними структурами.

«Сьогодні наглядові ради таких структур як, наприклад, НАК «Нафтогаз», складаються на 80% з іноземців. Влада всупереч Конституції ухвалює закон, що наглядові ради не підпорядковуються уряду, що уряд більше не затверджує бюджети державним корпораціям, національним монополіям, і всіма фінансовими ресурсами, які там є, по суті, розпоряджаються іноземні корпорації», — обурилася Юлія Тимошенко.

Якби влада не керувалася ззовні, переконана Юлія Тимошенко, депутати партії «Слуга народу» не відмовлялися б розглядати на парламентській ТСК питання корупції НАК «Нафтогаз». Бо йдеться про повернення до державного бюджету мільйонів, привласнених корупціонерами.

«У світі ті люди, які хочуть приватизовувати цілі країні, обирають ті що мають дуже слабких, необізнаних керівників. Тому або ми продовжуємо цей цирк та постійно купуємо квитки на «95-й Квартал», або повертаємося до сильного професійного управління країною і робимо так, щоб всі ресурси служили українцям, а не глобальним структурам, які обрали Україну об’єктом своєї рейдерської атаки», — наголосила лідер «Батьківщини».

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Newsweek про подорожі в часи коронавірусу: яке місце в літаку найбезпечніше?
Next post Трамп угрожает заблокировать социальные сети из-за выборов