Ігор Луценко: Відповідь Зеленського з приводу справи Шеремета – ганебна

«Відповідь Зеленського з приводу справи Шеремета — ганебна. Президент визнав, що ця справа політична, він сказав: нею займається міністр внутрішніх справ. Але це незаконно! Ніяких повноважень у міністра внутрішніх справ «займатися» цим слідством немає! Міністр культури, міністр енергетики чи міністр внутрішніх справ не має права втручатися ні у яке слідство», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише народний депутат ВР восьмого скликання Ігор Луценко.

«Але це втручання у слідство політичної фігури — для президента нормально.

Отже, розправа замість слідства — це ок для Зеленського. Він персонально нині відповідає це беззаконня, що твориться щодо несправедливо ув’язнених.

І дарма пересічний українець здебільшого байдужий до таких беззаконь. Хай подумає головою — якщо таких відомих персонажів, як Ріфмастер чи Кузьменко, можуть без жодного доказу тримати за гратами по півроку, то які у нього, пересічного, шанси на справедливість», — завершує Луценко.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Офіс Генпрокурора відкрив провадження щодо «плівок Деркача»
Next post Кличко: Відкриття садків та шкіл у столиці буде можливим для відвідування не раніше, ніж через 10-14 днів після рішення уряду