Кличко: Відкриття садків та шкіл у столиці буде можливим для відвідування не раніше, ніж через 10-14 днів після рішення уряду

«Друзі! Відкриття садків та шкіл у столиці буде можливим для відвідування не раніше, ніж через 10-14 днів після рішення уряду. Сьогодні головне — створити безпечні умови для дітей», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише мер Києва Віталій Кличко.

«Міська влада затвердила регламент підготовки садочків та шкіл для відкриття після карантину. Ми користувалися рекомендаціями колег з Китаю та Південної Кореї, які розробили максимальні заходи безпеки в дитячих закладах. Регламент передбачає чітку черговість заходів та суворе дотримання санітарних норм.

У закладах освіти вже здійснили частину необхідних заходів для відновлення роботи. Зокрема:
— перевіряють працівників на можливе захворювання
— проводять інструктаж персоналу щодо роботи в нових умовах та дій у випадках виявлення інфікованих
— закуповують мийні засоби та дезинфектори, інші необхідні матеріали.

І дуже важливо: батьки теж повинні свідомо ставитися до ситуації, в якій працюватимуть садочки та школи. І надавати правдиву інформацію про стан здоров’я своїх дітей та інших членів родини. Садочки не повинні стати новими осередками захворювання!», — завершує Кличко.

 

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Ігор Луценко: Відповідь Зеленського з приводу справи Шеремета – ганебна
Next post Береза: Если бы Зеленский был Пиноккио, то после большинства его ответов на сегодняшней пресс-конференции у него нос стал бы длиннее