Юлія Тимошенко: Викорінимо схеми «Нафтогазу» – зупинимо пограбування людей та країни

Викривши корупційні оборудки НАК «Нафтогаз», у вітчизняний бюджет вдасться спрямувати необхідні кошти для підтримки малозабезпечених родин, для виплат пенсій, зарплат медикам та вчителям. Викриття корупції допоможе країні уникнути міжнародних запозичень.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

«За даними організації UNICEF, в Україні різко збільшився рівень бідності, особливо зросла дитяча бідність. Це виходить за всі межі норм та правил. Крім того, більшість медиків, які працювали з COVID, не отримали обіцяну надбавку у 300% . Пенсіонери, яким обіцяли по тисячі гривень, не отримали цю доплату, не проведена індексація та осучаснення пенсій. Усе це пов’язано з тим, що в державі немає грошей. Вже багато місяців підряд ми недоотримуємо від 25% до 30% доходів щомісяця. Бюджет валиться, і вже тих 120 мільярдів, які отримали шляхом секвестру бюджету, не вистачає», — зазначила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» переконана, наповнити бюджет, уникнувши міжнародних запозичень, можливо. Але для цього потрібна співпраця у викритті корупційних схем, чим сьогодні займається парламентська Тимчасова слідча комісія.

«Наша команда в Тимчасовій слідчій комісії розслідувала деякі цифри НАК «Нафтогаз». 72 мільярди гривень не доплачено «Нафтогазом» у бюджет, і ці гроші частково є на їхньому рахунку. Одна дія — і ми можемо отримати в бюджет рівно стільки, скільки нам обіцяє МВФ. Але для цього треба, щоб вісім депутатів від «Слуги народу» в ТСК проголосували за розслідування корупції в «Нафтогазі», — наголосила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» закликала депутатів до спільних та злагоджених дій у боротьбі з корупцією, адже викриття схем та оборудок сьогодні дозволить допомогти людям та наповнити бюджет необхідними коштами.

«Я звертаюся до фракції «Слуга народу», дайте директиву вашим депутатам, які входять у ТСК, не саботувати, не блокувати питання розслідування корупції НАК «Нафтогаз», а проголосувати за це і заплатити в бюджет 72 мільярди — заплатити лікарям, пенсіонерам, дітям, усім, кому потрібно. Одна дія — 72 мільярди в бюджет, і не треба позик МВФ. Зробіть це, і ви підтвердите, що епоха корупції завершена», — закликала Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Зеленський дасть пресконференцію 20 травня у Маріїнському палаці — ОПУ
Next post Столичне метро після відновлення роботи працюватиме без жетонів