Юлія Тимошенко: Потрібно запустити громадський транспорт і дати людям можливість працювати

Подвійні стандарти влади потрібно припинити та надати можливість громадянам працювати і користуватися послугами громадського транспорту.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу в парламенті.

«Верховна Рада відсьогодні по суті виходить з карантинного режиму. Знімаються всі обмеження на проведення засідань. Але чому для Верховної Ради, яка щоразу приймає лобістські закони, майже зняли карантин, а для країни він продовжується? Люди не можуть громадським транспортом дістатися до роботи, вони не можуть нормально жити, працювати, заробляти для своїх родин гроші», — обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер партії зазначила, що команда «Батьківщини» звернулася до влади з вимогою зробити все можливе, аби люди мали змогу повернутися до роботи у звичайному режимі.

«Якщо вже Верховна Рада вийшла з карантину і працює у звичайному режимі, всупереч постанові уряду, то безумовно треба також достатньо пришвидшено дати можливість людям нормально працювати і пересуватися. Ми будемо наполягати на цьому, бо далі це вже перетворюється на абсурд. Коли ресторани депутатів працюють, а будь-які заклади, які належать малим підприємцям, — ні. Коли Верховна Рада працює на повну потужність, а всім іншим це заборонено робити. Подвійні стандарти потрібно припиняти!» — наголосила Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Які послаблення карантину чекають на киян після 22 травня?
Next post Крупные торговые центры в Киеве откроют после метро, – Кличко