Рейтинг: «Слуга народу» має 34% підтримки, «Голос» — 2,5%

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування, згідно якого виявилося, що нині до парламенту пройшли б тільки чотири політичні сили.

Парламентський рейтинг очолює партія «Слуга народу», яку готові підтримати 34% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором. За партію «Опозиційна платформа — За життя» — 15,1%, «Європейська солідарність» — 14,0%, «Батьківщина» — 9,2%, «Сила і честь» — 4,7% та «Радикальну партію» — 4,0%. Приблизно по 3% готові підтримати партію Шарія, Українську стратегію Гройсмана, «Свободу». «Голос» має 2,5%.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews — телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  3000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,8%. Терміни проведення: 12-13 травня 2020 року.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post У світі вже зафіксували понад 4,8 мільйона випадків COVID-19
Next post Кочетков: Происходит то, что наш государственный механизм активно пожирает страну подобно гангрене