Дослідження показало, що Зеленський втрачає мільйони глядачів у соцмережах

Президент Володимир Зеленський, який ще під час виборчої кампанії найчастіше спілкувався з українцями у соцмережах за допомогою відеозаписів, почав втрачати своїх глядачів. Про це свідчать результати дослідження, оприлюднені Інститутом масової інформації. 

 

У дослідженні активність на сторінці Зеленського у Facebook розділили на три етапи: «жовтий» (перший тур передвиборчої кампанії), «зелений» (другий тур та перші місяці президентства) та «червоний» (початок пандемії). 

 

Середня кількість переглядів відео на сторінці глави держави — 433 тисячі. З жовтня 2019 року показники стали нижчими за цю кількість. Після початку пандемії COVID-19, коли Зеленський почав регулярно записувати відеозвернення, показники трохи піднялися (279 тисяч у березні), а згодом впали до рекордно низького рівня (119 тисяч переглядів у квітні). 

 

 

Тенденції в Instagram Зеленського схожі з Facebook. Найактивніше він викладав відео у «жовтій зоні», загалом — 43. Далі у квітні 2019-го — 15 відео, наступний «зелений» період — затишшя (11 відео за 5 місяців), і активний «червоний» період — по 9 відео у березні та квітні 2020-го.

 

А от з переглядами відео в Instagram є одна відмінність від Facebook: середня аудиторія відео у «червоній» зоні більша, ніж у «жовтій». У Facebook — навпаки.

 

Але так само у квітні 2020-го відео Зеленського в Instagram збирають значно менше переглядів ніж середній показник.

 

 

tyzhden.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Бутусов: Сегодня после долгой болезни в украинской политике окончательно скончалось монобольшинство «слуг народа»
Next post Кабмін дозволив таксистам їздити смугою громадського транспорту