«Нафтогаз» має повернути державі 72 мільярди, й Україні не потрібні будуть запозичення, — Тимошенко

Країну можна врятувати від боргового ярма, до якого її сьогодні намагається ввігнати влада, збільшуючи зовнішні запозичення. Припинивши корупцію в одному лише «Нафтогазі», в бюджет вдасться спрямувати 72 мільярди гривень. Але для цього президентська партія має припинити гальмувати розгляд відповідного питання.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

Лідер партії нагадала, що в парламентську слідчу комісію були передані докази про те, що за останні чотири роки НАК «Нафтогаз» не перерахував у державний бюджет величезні суми.

«72 мільярди гривень — це рівно стільки, скільки ми цього року очікуємо від Міжнародного валютного фонду.І коли ми під час засідання ТСК порушили питання про внесення до порядку денного не просто підняття 72 мільярдів, а негайне спрямування до дохідної частини бюджету цих грошей, то вісім депутатів від «Слуги народу» в ТСК проголосували проти розгляду цього питання, — обурилася Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» закликала представників монобільшості, президента та уряд припинити захищати корупціонерів.

«Я звертаюся до фракції «Слуга народу», президента й уряду, який тут зараз присутній, негайно розглянути це питання, негайно дати право своїм «слугам народу» в ТСК прийняти до розгляду це питання і зарахувати ці доходи до державного бюджету, притягнути до кримінальної відповідальності Коболєва та всю зграю. Потрібно працювати в інтересах держави, а не продовжувати корупцію!» — наголосила Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Береза: Я признаю, что Ломаченко и Усик являются великими спортсменами, но никчемными гражданами. Так бывает
Next post Эксперт: В Украине бытует мнение, что если бы мы решили проблему коррупции, нас бы залили деньгами. Это логика ребенка!