Кличко попросив уряд відкрити метро з 25 травня в звичайному режимі

«Я звертаюсь до уряду — після 22 травня, а точніше — з 25 травня (бо 22 — це п’ятниця, а потім два вихідних), дозволити відновити роботу метро в столиці! Звичайно, ми будемо зважати на ситуацію із розповсюдженням вірусу і сподіваємося, що вона не погіршиться», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише мер Києва Віталій Кличко.

«Столична влада не хотіла закривати метро і тримала його роботу до останнього — поки уряд не ухвалив рішення про призупинення роботи метрополітену в кількох містах.

Але сьогодні, коли все більше людей повертаються до роботи, в місті відбувається колапс. І ми будемо наполягати на відновленні роботи метро.

Щодо ідеї спецперепусток для проїзду в метрополітені — вона абсолютно утопічна. Ми створимо страшенні натовпи і буде ще гірше.
Тому, метро має відкритися для роботи в звичайному режимі.

Це дозволить перерозподілити потік пасажирів і нормалізувати роботу всього громадського транспорту столиці. Але, я хочу звернутися і до киян: це не означає, що всі повинні кататися, як зазвичай.

Тут настає і ваша відповідальність — за дотримання дистанції, обов’язкову наявність маски, рукавичок, дотримання елементарних правил. І проїзд у транспорті тільки на роботу, в справах, за нагальної потреби. Безпека сьогодні — понад усе!», — завершив Кличко.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Выплатить обещанные 300% медикам не получится, – Зеленский
Next post Рада окончательно одобрила «антиколомойский» законопроект: текст закона