Політолог: Як показують останні опитування, зростає суспільний запит на людей із менеджерським досвідом, а не просто абстрактні «нові обличчя»

«Продовжуючи тему передвиборчої кампанії по місцевим виборам. Як я вже відзначав раніше, найбільш заповзята кампанія очікується у Києві, де поки що лише визначається основний потенційний опонент чинного міського голови В. Кличка, хоча вже ясно, що потенційних «бажаючих» може бути чимало», — про  це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Петро Олещук.

«Водночас, ситуація перед виборами найбільш сприятлива для демонстрації слабкостей та проблем чинного керівництва міста. Зокрема, вал корупційних скандалів лише наростає. Останній з них — закупівля нових автобусів для столиці. Порівняно з минулими прикладами, вартість одного зросла з 4,66 до 6 млн. гривень. Загальна різниця — 500 млн. Не дивно, що ця колосальна сума, яку можна було б витратити, приміром, на ремонт доріг, викликала жвавий інтерес опонентів міського голови. Очевидно, що це не перша подібна історія і не остання. Це і створює загальне тло сприйняття ситуації в столиці, а також єдиного шляху її зміни, який буде у багатьох асоціюватися з майбутніми виборами. Водночас, це накладає на всіх учасників майбутньої кампанії серйозні обмеження, адже якщо ключовою темою передвиборчої боротьби буде корупція, то, очевидно, учасники кампанії не зможуть всерйоз у неї включитися, якщо самі матимуть корупційний бекграунд. При тому, що, як показують останні опитування, зростає суспільний запит на людей із менеджерським досвідом, а не просто абстрактні «нові обличчя». Все це дозволяє більш-менш окресили коло потенційних учасників передвиборчої кампанії. Хоча, звісно, свою поправку накладе і позиція ключових партій», — завершує політолог.

«Вечірні Вісті»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Южная Корея поплатилась за преждевременную отмену карантина новой вспышкой COVID-19
Next post Как будут работать школы и детские сады: требования