Юлія Тимошенко закликала до об’єднання національних сил, щоб зупинити колонізацію країни

Влада, яка обіцяла непримиренну боротьбу з корупцією, сьогодні по суті прикриває злочинні схеми. Слідча комісія парламенту за кілька днів викрила корупційних оборудок більше, аніж усі правоохоронці за рік, але тепер депутати з президентської фракції не дозволяють розслідувати оборудки, які коштують державі мільярди доларів. Фактично своєю безпорадністю влада прикриває корупцію і крадіжки. Час покласти цьому край.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу».

Лідер партії переконана — якщо країну очолюватиме компетентне керівництво, а не лобісти та профани, що діють в інтересах спекулянтів, то й ситуацію в державі можна буде налагодити за достатньо короткий період часу.

«Мені дуже прикро, що майже рік минув з дня виборів президента, але жодної корупційної оборудки не розслідувано, жодного аудиту державних корпорацій та бюджету не проведено. Президент змінився, а керівництво НБУ та корумпованого НАК «Нафтогаз» — ні. У більшість міністерств просто привели людей з попередньої влади. Президент змінився, але реальна влада, яка керує країною, — не змінилася, і політика лишилась та ж», — обурилася Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» впевнена, що сьогодні захистити Україну зможе лише об’єднання усіх національних сил, які протистоятимуть зовнішнім зазіханням.

«Я закликаю всіх до об’єднання і до створення єдиної національної команди захисту України, яка не дозволить з нами поводитися як з країною третього світу», — наголосила Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Арум заявил о возможной скорой организации боя Джошуа — Фьюри
Next post Оккупанты 24 раза за сутки нарушили «тишину», двое украинских военных ранены