Батько Гандзюк звернувся до Зеленського через рішення Венедіктової

Батько загиблої активістки Катерини Гандзюк Віктор звинуватив генпрокурорку України Ірину Венедіктову в “руйнуванні справи” про вбивство його доньки й закликав президента Володимира Зеленського втрутитися в ситуацію.

Чоловік переконаний, що, завершивши слідство у справі, прокуратура змогла обдурити не лише його, а й навіть главу держави. Свою позицію він опублікував на сторінці у Facebook.

За словами Віктора Гандзюка, великою помилкою було звільнення заступника генпрокурора Віктора Трепака, який вів справу про вбивство Катерини. Адже саме за його роботи на цій посаді правоохоронці затримали в Болгарії організатора нападу, представника банди “москалів” Олексія Левіна, а другий організатор, Ігор Павловський, опинився в СІЗО.

Віктор Гандзюк звернувся до Зеленського через рішення Венедіктової в справі про вбивство його доньки

“І все це вирішила розтрощити Венедіктова. Вона трощила безжально, прикриваючись обіцянками зробити все заплановане Віктором Трепаком, але без нього… Вона та її нова команда зробили нічого. І прокурори цього навіть не приховують. Левін не дав покази. Павловський не дав покази. А прокурори спрацювали за схемою “вбивці мовчать, значить, ми не будемо працювати”, – написав Гандзюк.

Батько загиблої активістки обурився тим, що прокуратура завершила розслідування за три місяці до закінчення терміну.

“Мангер і його адвокати терміново почали вимагати… ні, не так… ВИМАГАТИ передати справу в суд без показів Левіна та Павловського. Вимагати, вимагати, вимагати… Саме цю вимогу Магнера виконала нова генпрокурорка. Венедіктова виконала її у день його народження. Цинізм цього вчинку – скажений!” – додав чоловік.

Він зауважив, що прессекретарка президента Юлія Мендель днями нібито вперше почула про те, що прокурори передали справу до суду, не довівши її до кінця. З цього Віктор Гандзюк зробив висновок, що прокуратура обдурила навіть президента Зеленського.

“Володимире Олександровичу, я не знаю, чи вам покажуть мої слова, але сподіваюся, що вам як батьку та президенту все ще не байдуже, що думають люди, яким немає що приховувати і які два роки були послідовно відверті і з владою, і з суспільством. Справа вбивства Каті, її успішне та всебічне розслідування може захистити сотні й тисячі людей, може стати запобіжником, символом. Але за такого ідіотського та легковажного ставлення Офісу генерального прокурора цього результату не буде. Просто не буде… Не ховайтеся від правди, вона все одно наздожене”, – звернувся батько вбитої активістки до президента.

obozrevatel.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Береза: Уже полтора месяца у нас нет министров культуры, образования и энергетики
Next post Ситуация с Саакашвили поставила на карту отношения стран – президент Грузии