Корупцію на 120 мільярдів гривень у податковій та на митниці розслідуватиме слідча комісія парламенту і Рахункова палата

На вимогу «Батьківщини» керівники фракцій погодилися на створення слідчої комісії із розслідування фактів багатомільярдної корупції у податковій та на митниці, викритих колишнім міністром фінансів Ігорем Уманським.

Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді за результатами ініційованої «Батьківщиною» наради лідерів фракцій.

«На наступному позачерговому засіданні парламенту буде створена ТСК, для того, щоб детально розібратися з тим, які корупційні оборудки сьогодні здійснюються у податковій, на митниці та позбавляють бюджет країни доходів у 120 мільярдів гривень на рік. Комісію запропонували очолити народному депутату Івану Крульку», – повідомила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко зазначила, що лідери фракцій також домовилися дати розпорядження Рахунковій палаті провести ретельне розслідування викритих зловживань.

«Я переконана, що консолідація усіх фракцій щодо перевірки корупції означає, що ми реально зможемо розібратися в сутності цієї справи, зупинити корупцію, і якщо все це буде доведено – повернути «загублені» доходи бюджету. Це допоможе зараз у кризу підтримати і підприємців, і людей, і охорону здоров’я й освіту та відновити справедливість. «Батьківщина» не дозволить владі обкрадати українців!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

 

ba.org.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Жизель Бундхен показывает дыхательную практику для спокойствия
Next post Октоберфест-2020 у Баварії можуть скасувати