Юлія Тимошенко: Боротьбу з поширенням коронавірусу потрібно починати із захисту медичних працівників

Пандемія змушує переглянути ставлення до медицини в усьому світі, й Україна не може бути винятком. Сьогодні ми бачимо, що модель, яку весь цей час нам пропонували, не змогла впоратися з епідемією в інших країнах. Наполягати на продовженні так званої «реформи Супрун» сьогодні – це наражати мільйони українців на ще більшу небезпеку. Треба створювати зовсім іншу, сучасну систему охорони здоров’я.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

Юлія Тимошенко наголосила, що боротьбу з поширенням вірусу треба починати із захисту медичних працівників.

«Дуже боляче спостерігати за тим, що попри обіцянки влади медики залишилися незахищеними. Ми й досі чуємо від президента, що летять літаки, завантажені мільйонами масок, захисними костюмами, ліками. Щодня летять літаки, але лікарі, медсестри, санітарки, всі ті медичні працівники, які сьогодні захищають кожного з нас, – залишилися незахищеними. Це справді шокує – третина з тих, хто сьогодні захворів на коронавірус, – це наші медики», – обурилася лідер «Батьківщини».

В нових реаліях, спричинених пандемією коронавірусу, зауважила Юлія Тимошенко, влада повинна переглянути стратегію змін у медичній галузі.

«У програмі уряду передбачається, що реформа медицини, яка була за попереднього президента, буде продовжуватися й зараз. Але сьогодні неприпустимо продовжувати реформу Уляни Супрун, коли була майже ліквідована нормальна система охорони здоров’я, неприпустимо діяти за тим же хибним сценарієм. Тому влада мусить вжити всіх заходів, аби вивести медицину на належний рівень й допомогти країні протистояти пандемії», – зазначила Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Александр Кочетков: Строительство и ремонт дорог может стать одним из драйверов послекарантинного восстановления экономики
Next post В “Слуге народа” назвали причины отсутствия “весенних” посадок: во всем виноваты правоохранители!