Юлія Тимошенко: Замість захисту людей і підтримки економіки, змінами до бюджету влада намагається узаконити корупцію

Змінюючи державний кошторис, влада намагається легалізувати крадіжку мільярдів гривень, які могли б піти на підтримку звичайних українців та вітчизняної економіки. Це – ліцензія на корупцію і мародерство на людській біді.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу на позачерговому засіданні парламенту.

«Сьогодні з дохідної частини бюджету вилучають майже 120 мільярдів гривень. Парламенту пропонують просто визнати їхнє зникнення, заплющивши очі на те, як саме вони зникли. Наголошую, це сума, яка, по-перше, вдвічі перевищує створення Фонду по боротьбі з інфекцією та епідемією. По-друге – це половина Пенсійного фонду України за обсягом грошей», – обурилася Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» переконана, що саме такими змінами бюджету влада намагається легалізувати корупцію на митниці та податковій, які вдалося викрити ексміністру фінансів Ігорю Уманському.

«Уманський сказав, що в середньому за квартал внаслідок корупції бюджет недораховується 30 мільярдів гривень. Це якраз і є ці 120 мільярдів гривень за рік. Але ж він не просто викрив усі ці оборудки, він доповів про це президенту, прем’єр-міністру, уряду – він виступив з цим публічно і подав відповідні аргументовані матеріали до Генпрокуратури, НАБУ та СБУ. Але влада на це заплющила очі і пропонує те саме зробити депутатам. Треба казати правду – на розгляд парламенту винесли бюджет знищення України», – зауважила Голова партії.

Юлія Тимошенко впевнена, що криза не дає дозвіл владі наживатися на біді людей, прикриваючи махінації можновладців епідемією. Тому, переконана лідер партії, перш ніж ухвалювати зміни до бюджету, потрібно переконатися в їх обґрунтованості.

«Країну оббирають, але відповідальних немає. Не звільнений головний податківець, не звільнений головний митник. Замість цього, план по доходах просто зменшують на 120 мільярдів гривень», – зазначила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також запропонувала президенту та керівництву уряду зібратися з лідерами фракцій, щоб вислухати колишнього міністра.

«Не можна голосувати за будь-який закон, поки ми не переконаємося, що в ньому немає корупційних складових», – наголосила Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post З початку епідемії в Україні зареєстровано 530 підтверджених випадків захворювання на COVID-19 серед медпрацівників
Next post Рейтинг: Лідером серед кандидатів на посаду міського голови Києва є Віталій Кличко