На реалізацію нововведень Виборчого кодексу потрібно більше 200 мільйонів гривень

203 млн 635 тис. 604 грн необхідно для реалізації змін і нововведень, що передбачає Виборчий кодекс. Такий обсяг видатків затвердила Центральна виборча комісія на ІІ півріччя 2020 року і внесла їх на розгляд Кабміну. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

На що потрібно витратити кошти:

– 68 млн 399 тис. грн – на утворення регіональних представництв ЦВК у Києві та кожній області. З них на оплату праці піде 50 млн 326 тис. грн.

– 86 млн 306 тис. грн – на модифікацію Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори».

– 44 млн. 997 тис. грн – на розвиток автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців».

– 3 млн 933 тис. грн – на внесення змін до структури Секретаріату ЦВК для забезпечення діяльності Центру підготовки учасників виборчого процесу і взаємодію з регіональними представництвами Комісії.

У Комісії зазначили, що у разі створення регіональних представництв вдасться зекономити понад 16 млн грн. Оскільки будуть скорочені працівники структурних органів адміністрування ДРВ в складі облдержадміністрацій.

До 1 березня 2020 року ЦВК мала затвердити перелік заходів для реалізації положень Виборчого кодексу і внести на розгляд уряду обсяг видатків на реалізацію цих заходів. Отже, можна стверджувати, що Комісія вклалась у відведений термін.

«Вечірні Вісті» 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post 37% населения Украины не имеют банковских счетов
Next post Роман Полански не будет присутствовать на церемонии «Сезар»