Спікер присоромив депутатів за каву та перекуси на робочому місці, а також за відволікання на власні справи

Голова ВРУ Дмитро Разумков закликав нардепів не займатися особистими справами під час робочого дня, зокрема, припинити їсти і пити у сесійній залі та не відволікатися на телефони. Про це він заявив під час Погоджувальної ради, передає кореспондент УНН.

“До мене, як до голови ВРУ (звертаються – ред.), і ви про це чуєте, людям незрозуміло іноді поведінка народних депутатів, яку вони спостерігають в залі і щодо кав, і щодо їжі, і щодо того, що народні депутати достатньо часто займаються своїми власними справами, то в телефонах, то ще в чомусь”, – сказав Разумков

Також він наголосив, що до нього звернулася вчителька, яка зауважила, що її робочий день не коротший, ніж у нардепів, проте, вона не дозволяє собі займатися власними справами під час роботи з учнями. Вона запитала, чому нардепи дозволяють собі займатися особистими справами під час робочого дня.

“Давайте робити так, щоб не було важко відповідати на такі запитання, щоб у людей не було таких запитань, щоб вони бачили, що народні депутати працюють на користь цієї держави, працюють весь час коли працюють в залі, коли працюють в комітетах. І щоб вони це і бачили і відчували”, – наголосив Разумков.

unn.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.