Юлія Тимошенко: Мусимо протистояти намаганням влади позбавити українців землі

Пропрезидентська монобільшість за скороченою процедурою хоче дозволити іноземним спекулянтам окупувати 72% української землі. Усі, кому не байдужі майбутнє та доля країни, мусять не допустити втілення антинародного плану.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу з трибуни парламенту.

«Завтра у Верховній Раді без перебільшення буде історичний день, тому що завтра по скороченій, синтетичній процедурі, без розгляду всіх правок, можуть натиснути кнопки й залишити країну на сотні років без землі. Якщо Крим та Донбас – це 7% окупованої території, то якщо завтра буде прийнятий цей закон, то буде окуповано 72% території України», – обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» зауважила, що уряд президента й монобільшість у парламенті, лобіюючи інтереси світових спекулянтів, хочуть позбавити Україну землі, аграрного комплексу, сіл та ресурсів. Антинародному курсу влади, який веде країну до краху, потрібно протистояти.

«Завтра біля Верховної Ради збираються аграрії, асоціації, профспілки, громадські організації, партії, які не підтримують розпродаж землі. Я закликаю всіх громадян України прийти завтра о 9:00 до Верховної Ради та боротися за українську землю, за наше майбутнє та майбутнє наших дітей!» – закликала Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.