Кабмін буде ставити оцінки губернаторам за роботу

Уряд затвердив постанову №35, яка передбачає щоквартальну оцінку ефективності роботи губернаторів. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

За інформацією відомства, оцінювати роботу будуть за спеціальною методикою, варто відзначити, що це експериментальний проект.

Цей проект передбачає щоквартальний моніторинг діяльності чиновників за різними показниками в рамках повноважень місцевих адміністрацій. Секретаріат уряду оцінить роботу за показниками державної служби статистики, інформації від місцевих органів влади та інших відкритих джерел. Передбачається, що моніторинг дозволить виявити проблемні зони  розвитку регіонів та буде сприяти підвищенню ефективності управління

Крім того, Кабмін зупинив постанову від 21 грудня 2016 № 987 “Про щорічні звіти голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій”.

Секретаріату КМУ доручено протягом трьох місяців після завершення реалізації цього проекту підготувати висновок про результати його реалізації та пропозиції щодо внесення змін у нормативно-правові акти.

comments.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Вибори у США: Трамп переміг на першому внутрішньопартійному голосуванні
Next post Постернак: Особой темой во время избирательной кампании в США, как всем уже стало понятно, будет украинская тема и украинский след