Іван Крулько: Нараховуючи мільйонні зарплати топ-чиновникам, влада чинить злочин проти українців

Уряд повинен підготувати закон, який чітко визначатиме оптимальний розмір зарплат на державних підприємствах та навести лад з оплатою праці чиновників.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу ZIK.

«Якщо топ-чиновник отримує по 1-2 мільйони гривень у місяць у країні, яка є найбіднішою у Європі, це є злочином, з яким уряд мав би боротись, але нічого не зробив. Навпаки, цьому сприяв, кажучи, що так і має бути», — обурився Іван Крулько.

На думку народного депутата, чиновники високого рангу мають отримувати гідні зарплати, але вони повинні бути адекватними відносно зарплат і пенсій українців.Саме тому треба підготувати закон з оплати праці, з якого було б зрозуміло, хто і скільки може отримувати у державному секторі.

«Приміром, має бути визначена найменша зарплата і від неї коефіцієнт до найвищої, або, навпаки, взяти зарплату президента за 100% і скільки відсотків від зарплати президента має отримувати в середньому міністр, заступник, топменеджер державного підприємства, вчитель, лікар… Щодо премій, то їх платять за успішну роботу. Уряд же закінчив рік із діркою 70 мільярдів гривень та заморозив до другого кварталу збільшення пенсій, бо сказали, що немає коштів. Не було виконано ряд державних програм через дефіцит бюджету. Провалено надходження митних платежів. У нормальній фірмі за таке не призначають премії, а позбавляють їх», — резюмував Іван Крулько.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post На Закарпатье нашли застреленными супругов
Next post Уайлдер завершит карьеру, если Фьюри его нокаутирует