Андрій Ніколаєнко: Правила ліцензування діяльності товарних бірж потребують спрощення

Ухвалений у першому читанні законопроєкт № 2284 щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів потребує суттєвого доопрацювання.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко під час круглого столу щодо регулювання товарних ринків у рамках законопроєкту № 2284.

«Проєкт потрібно до другого читання суттєво доопрацювати. Зараз він занадто складний для того, щоб насправді, як це зазначено у його назві, спрощувати залучення інвестицій та розвивати товарні ринки. Зокрема, потребують врегулювання та спрощення правила функціонування товарних бірж. Комітет має багато зауважень до питань ліцензування діяльності учасників ринку, до корпоративної структури, до формату регулювання діяльності учасників ринків», — наголосив Андрій Ніколаєнко.

Народний депутат зауважив, що поділяє думку представників бізнес-спільноти відносно того, що запропоновані у документі вимоги до товарних бірж по організації торгівлі продукцією на організованих товарних ринках завищені.

«Такі вимоги потребують від функціонуючих сьогодні товарних бірж додаткових значних людських і фінансових ресурсів. В тому числі, це стосується вимог для отримання ліцензій. Тому з огляду на складність та широкий спектр питань  законопроекту треба ще раз повернутися до розгляду пропозицій та правок найближчим часом», — резюмував народний депутат.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Юлія Тимошенко: Закон про розпродаж землі треба зняти з розгляду до проведення всеукраїнського референдуму
Next post Прорив труби біля Ocean Plaza: 7 людей знаходяться в лікарні