Воскресенье , 27 Ноябрь 2022
Политика

Юлія Тимошенко закликала українців стати на захист землі

«Батьківщина» разом з аграріями та профспілками розпочинає масштабну мирну акцію протесту, ініційовану Національним штабом захисту рідної землі.

На велелюдному мітингу, який відбудеться у вівторок, 17 грудня, о 8:00 під стінами Верховної Ради, активісти вимагатимуть: зняти з розгляду законопроєкти, що відкривають розпродаж 72% територій України, продовжити мораторій на продаж землі на три роки, ухвалити закон про референдум та оголосити його проведення.

Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп Верховної Ради України.

«Президент України Володимир Зеленський прийняв остаточне рішення продати українську сільськогосподарську землю. Продати, всупереч будь-якому світовому досвіду, попри незгоду 75% людей. Аби протистояти такому варварському розпродажу, в Україні створено Національний штаб захисту рідної землі, який розпочинає всеукраїнську акцію протесту», – зазначила Юлія Тимошенко.

Під час промови Юлія Тимошенко озвучила керівництву парламенту та лідерам фракцій і комітетів Верховної Ради чотири пункти, на виконанні яких наполягатиме Національний штаб захисту рідної землі:

– Зняти з розгляду законопроєкти №2178-10, 2194, 2195, які відкривають можливість розпродажу сільськогосподарської землі.
– Продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі на 3 роки (законопроєкт № 2109)
– Ухвалити законопроєкт №2182 про Всеукраїнський референдум.
– Негайно оголосити референдум щодо долі землі, яка належить усім наступним поколінням українців.

«Президент стверджує, що народовладдя є одним із його пріоритетів. А закон про продаж землі, що приймається без референдуму, говорить про те, що президент вводить в оману всю країну, говорить неправду і діє проти інтересів народу. Тому ми вимагаємо зупинити розгляд антинародних законопроєктів», – наголосила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко зауважила, що вже сьогодні в Україні аграрії заблокували 14 доріг національного значення. З вівторка, 17 грудня, акція розшириться і триватиме допоки Верховна Рада не зніме з розгляду рішення, які суперечать волі народу.

«Ця акція буде тривати доти, доки наша Верховна Рада не зрозуміє, що або вона служить людям, або така Верховна Рада народу не потрібна. Ми будемо боротися проти того, щоб президент Зеленський своїми аферами знищив Україну», – резюмувала Юлія Тимошенко.

 

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме