Вадим Івченко: «Батьківщина» захистить аграріїв і не допустить розпродажу українських земель

«Батьківщина» послідовно відстоює позиції аграріїв, виступає на боці українського народу в питанні землі та не допустить її передачі міжнародним монополіям.

Про це заявив народний депутат від партії «Батьківщина» Вадим Івченко на акції протесту селян під стінами Верховної Ради.

«Ми зробимо все можливе, щоб не допустити дикого розпродажу української землі, яку запропонувала монобільшість та уряд. Сьогодні фракція «Батьківщина» в повному складі блокувала трибуну парламенту і вимагала зняти з розгляду законопроєкти про запровадження ринку землі. Ми намагались донести до депутатів, що запропоновані в урядовому проєкті закону норми ведуть до обезземелення фермерів та простих українців», — наголосив парламентар.

Як приклад, Івченко навів досвід Латвії, яка колись беззастережно відкрила ринок землі в країні.

«Латвія вже майже втратила можливість господарювати на своїй землі, адже після відкриття ринку землю скупили більш грошовиті данці, норвежці, шведи… А сьогодні, коли влада оговталась та намагається провести реформи й віддати землю латвійцям, з’ясувалось, що більшість з них орендують в іноземців землю, аби на ній працювати. Ми не повинні повторювати такі помилки!» — зауважив народний депутат.

Представник «Батьківщини» наполягає: лише народ має право на референдумі вирішувати долю української землі.
«Заяву про те, що лише українці зможуть купувати землю, ми чули від президента два місяці тому. Але це не завадило депутатам провладної більшості пропонувати законопроєкт, в якому ця норма існує.

«Батьківщина» зробить все можливе, аби запобігти продажу землі іноземцям, і не допустить, щоб в одні руки віддавалось по 210 тис. га земель!» — підсумував Вадим Івченко.

 

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Сергій Соболєв: Уряд має негайно відкликати законопроєкт про розпродаж земель
Next post Аграрії протестуют під Радою проти відкриття ринку землі