Понедельник , 30 Январь 2023
Политика

Комітет з питань соцполітики підтримав закон Юлії Тимошенко щодо підвищення надбавки особам з інвалідністю

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендував Верховній Раді ухвалити у першому читанні проект Закону за авторства Юлії Тимошенко щодо підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд.

За словами першого заступника голови комітету,  народного депутата фракції «Батьківщина» Михайла Цимбалюка, цим документом передбачено підвищити надбавку на догляд особам з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи А I групи з 75% до 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Члени комітету вирішили, що до розгляду законопроекту у другому читанні Міністерство соціальної політики проведе розрахунок щодо необхідних коштів для виплати надбавки особам з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи Б I групи з 50% до 100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Михайло Цимбалюк наголосив і на тому, що у пояснювальній записці проекту зазначені додаткові джерела для фінансування видатків від легалізації та деофшоризації економіки.

«Зокрема, народними депутатами фракції ВО «Батьківщина» зареєстровано два законопроекти «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії», – повідомив політик.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

Новый президент Чехии приедет в Украину: стало известно с кем

Новый президент чешского государства подтвердил, что собирается уехать в Украину.

16 миллиардов долларов Украине: рассмотрение многолетней помощи

Многолетняя помощь украинскому государству в 16 миллиардов долларов.

Кулеба заместитель председателя ОП: кадровые смены у власти

Президент анонсировал изменения в кадровой структуре властей Украины.

Украина получит достаточно танков обязательно: Офис президента

Советник руководителя офиса президента заявил, что союзные силы обязательно окажут достаточную помощь...